Комунальне підприємство «Благоустрій Крюківщини» Крюківщинської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області визначено управителем багатоквартирних житлових будинків по вул. Дружби, вул. Мічуріна та вул. Балукова в с. Крюківщина та визначено виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами в с. Крюківщина.

 

 

Рішенням виконавчого комітету Крюківщинської сільської ради №4/1 від 31.01.2019 року Комунальне підприємство «Благоустрій Крюківщини» Крюківщинської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області за результатами проведеного конкурсу визначене управителем багатоквартирних житлових будинків в                        с. Крюківщина.

 

Найменування управителя: Комунальне підприємство «Благоустрій Крюківщини» Крюківщинської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області

 

Довідкові відомості/контакти управителя:

Телефон (04598)-6-31-63,

адреса електронної пошти blago_kr@ukr.net

Сайт  blagoustriy-kryk.com.ua

Диспетчерська/аварійна служба (04598) 6-31-63; (04598)5-36-74

 

01 березня 2019 року між Крюківщинською сільською радою та КП «Благоустрій Крюківщини» було укладено договір про надання послуги з управління багатоквартирними будинками № 6. Копія договору буде надана кожному споживачу.

 

Ціна надання послуги з управління багатоквартирним будинком                         в с. Крюківщина

 

31 січня 2019 року виконавчим комітетом Крюківщинської сільської ради рішенням № 3 КП «Благоустрій Крюківщини» було визначено, за результатами конкурсу, виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами в с. Крюківщина.

01 березня 2019 року між Крюківщинською сільською радою та КП «Благоустрій Крюківщини» було укладено договір про надання послуг з вивезення побутових відходів в с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області № 5.

Ціна послуги 21 грн. 28 коп. з особи за місяць для мешканців багатоквартирних будинків та 20 грн. 00 коп. вартість одного спеціального мішка для одноразового вивозу побутових відходів для мешканців приватного сектору.

 

Просимо мешканців приватного сектору з’явитися до                         КП «Благоустрій Крюківщини» для укладення договорів на вивезення побутових відходів.

 

 

 

 

 

Категорії: Всі новини

1 561 коментар