ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» вивезення побутових відходів відокремлено від послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, як окрему комунальну послугу. Вартість вивезення побутових відходів розраховується з урахуванням кількості осіб, які нею користуються, незалежно від площі квартири у якій проживають.
Відповідно до порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 повідомляємо про встановлення тарифу на послуги з вивезення побутових відходів які надаються КП «Благоустрій Крюківщини» для багатоквартирних житлових будинків по вул. Дружби, вул. Мічуріна, вул. Балукова в с. Крюківщина у розмірі 18,50 грн. на одну особу.
Середньорічна норма утворення побутових відходів для населення багатоквартирних житлових будинків с. Крюківщина – 2,22 м3 на особу.
Періодичність вивезення побутових відходів для багатоквартирних будинків – три рази на тиждень.
Вартість послуг з вивезення великогабаритних відходів буде нараховуватись додатково, згідно укладених договорів.
Обґрунтування встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів додається.
Зауваження та пропозиції приймаються до 30.08.2018 року за адресою: с. Крюківщина, вул. Балукова, 10.

Адміністрація КП «Благоустрій Крюківщини»

Категорії: Всі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *