Використання підвалів не за призначенням

КП «Благоустрій Крюківщини» стикнулося з проблемою безперешкодного доступу до обладнання та мереж централізованого опалення, водопостачання та електропостачання, що знаходиться у підвальному приміщенні. Так, наприклад, у підвальному приміщенні будинку № 8/1 по вул. Дружби, знаходиться велика кількість сміття, ящики, дошки, використані пляшки, старі меблі тощо (зверніть увагу на фото) та розміщені комори мешканців будинку, які перешкоджають використанню підвального приміщення за призначенням.

Відповідно до Правил утримання будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 N 76 ( далі – Правила) підвальне приміщення належить до допоміжних приміщень будинку, яке призначене для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування мешканців будинку.

Згідно з п.3.1.2 Правил у допоміжних приміщеннях жилого будинку повинен забезпечуватися належний санітарний, протипожежний стан.

Відповідно до п. 3.1.13 та 3.1.14 Правил використання допоміжних приміщень для розміщення майстерень, комор та інших завдань не допускається. Розміщення у допоміжних приміщеннях побутових речей, обладнання, інвентарю та інших предметів не допускається. Входи на сходові клітки і горища, а також підходи до пожежного обладнання й інвентарю не повинні бути захаращеними.

Пунктом 3.3.6 Правил передбачено, що використовувати технічні підвали та підвали не за призначенням забороняється.

Отже, враховуючи вищевикладене, вимагаємо, терміново прибрати підвальні приміщення будинків від сміття та інших речей, звільнити підвали від комор та інших самовільно встановлених приміщень, забезпечити безперешкодний доступ працівників КП «Благоустрій Крюківщини» до внутрішьобудинкових систем опалення, водопостачання, водовідведення та електропостачання, а також привести до належного санітарного, протипожежного і технічного стану підвальне приміщення та інше спільне майно багатоквартирного будинку.

Адміністрація КП «Благоустрій Крюківщини»

Категорії: Всі новини

1 коментар

csxfokziby · о

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *